У Хмельницькому будуватимуть житло для переселенців зі сходу
Гроші на зведення кількох багатоповерхівок вони планують отримати як грант від Організації Об’єднаних націй. Залишається вирішити єдине питання – одержати в місті відповідну земельну ділянку. Скільки землі потрібно та скількох вимушених переселенців забезпечать житлом – дізнавалася наша кореспондентка.У Хмельницькому будуватимуть житло для переселенців зі сходу
Гроші на зведення кількох багатоповерхівок вони планують отримати як грант від Організації Об’єднаних націй. Залишається вирішити єдине питання – одержати в місті відповідну земельну ділянку. Скільки землі потрібно та скількох вимушених переселенців забезпечать житлом – дізнавалася наша кореспондентка.

Переселенці розповідають: на 567 сімей потрібно звести декілька триповерхових будинків. Адже це буде так зване модульне житло. Для розміщення багатоповерхівок потрібна земельна ділянка трохи більша за один гектар. Тож переселенці звернулися до міської влади із відповідним проханням. Щоправда, майже півроку тому. Кажуть, через вибори та зміну влади, розгляд питання затягнувся. Тепер процес активізується.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, питання про виділення землі переселенцям уже взялися розглядати депутати обласного центру. Зокрема, члени постійної комісії з питань містобудування та земельних відносин проголосували «за» надання громадській організації «Відродження» півгектара землі для реалізації пілотного проекту з житлового будівництва. У якому мікрорайоні міста буде виділена земля – мають визначити до наступного засідання комісії.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього