У Хмельницькому будується будинок для військових з АТО
Повідомляємо приємні новини з будівельного майданчика у місті Хмельницькому, де зводиться житловий будинок для сімей військовослужбовців, які загинули або стали інвалідами під час бойових дій у зоні АТОУ Хмельницькому будується будинок для військових з АТО
Повідомляємо приємні новини з будівельного майданчика у місті Хмельницькому, де зводиться житловий будинок для сімей військовослужбовців, які загинули або стали інвалідами під час бойових дій у зоні АТО.

Нагадаємо, активісти громадської організації «Розбудова» вирішили зробити свій внесок у зрушення з місця вкрай складної проблеми забезпечення житлом військовослужбовців. А потреба у житлі з кожним місяцем лише зростає – із зони АТО до частин базування повертаються поранені, яким потрібен догляд та реабілітація у належних умовах. Через загибель військових залишаються без житла їх сім\’ї.

На початку осені 2014 року завершилося проектування для сімей військовослужбовців триповерхового будинку на 14 квартир (шість на першому поверсі, шість на другому та дві на третьому). Ділянку, що по вулиці Толстого, для забудови надало Міністерство оборони України.
У Хмельницькому будується будинок для військових з АТО
На початку листопада будівництво розпочалося з розчистки території, опісля було зведено фундамент, паралельно виконувалися роботи з підведення комунікацій. Наразі усе готове для зведення внутрішніх та зовнішніх стін, облаштування під’їздів та іншого. Головне, аби взимку не підвела погода. Наразі будівництво ведеться згідно з графіком, здача будинку в експлуатацію запланована на квітень 2015 року.

Зазначимо, що володарями новеньких квартир (10 двокімнатних та 4 трикімнатних) стануть сім\’ї військових із Хмельницької, Тернопільської та Рівненської областей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього