У Хмельницькому будівельники тікають від рішень суду
Хмельницькою місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 382 КК України стосовно умисного перешкоджання виконанню рішень судів, що набрали законної сили, службовими особами одного з колективних підприємств (КП) обласного центру.У Хмельницькому будівельники тікають від рішень суду
Хмельницькою місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 382 КК України стосовно умисного перешкоджання виконанню рішень судів, що набрали законної сили, службовими особами одного з колективних підприємств (КП) обласного центру.

Встановлено, що на виконанні у міськвідділі державної виконавчої служби перебуває низка проваджень за рішеннями судів, прийнятих за результатами розгляду позовів прокуратури, державної податкової інспекції та управління Пенсійного фонду у м.Хмельницькому про стягнення з будівельного підприємства близько 3,5 млн. грн. податкового боргу та пенсійних виплат, а також майже півмільйона гривень, заборгованих міській раді на розвиток інфраструктури міста.

З цією метою держвиконавцем накладено арешт на кошти КП, які містяться на його рахунках у банківських установах.

Достовірно знаючи про це, службові особи підприємства умисно відкрили нові банківські рахунки, аби уникнути виконанню зазначених рішень судів.

Досудове розслідування кримінального провадження за вказаним фактом доручено Хмельницькому відділу поліції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього