Прийняти відповідне рішення виконавчий комітет Хмельницької міської ради пропонує 16 березня депутатам.Прийняти відповідне рішення виконавчий комітет Хмельницької міської ради пропонує 16 березня депутатам.
Кабінет міністрів України скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів з не малозабезпечених сімей, йдеться в постанові уряду.
Згідно з рішенням Кабміну, тепер право на безкоштовне харчування в школах мають тільки діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних і інклюзивних класах, а також учні 1-4 класів з малозабезпечених сімей.
Проте батьки маленьких хмельничан можуть не хвилюватися: учні молодших класів нашого міста і далі харчуватимуться безкоштовно. Прийняти відповідне рішення виконавчий комітет Хмельницької міської ради пропонує 16 березня депутатам.
Більше того – безкоштовно харчуватимуться і учні 5-11 класів із малозабезпечених родин.
– На жаль, держава відмовилася забезпечувати безоплатне харчування молодших школярів. Місто бере фінансування на себе, – каже міський голова Олександр Симчишин, – наші діти як харчувалися безкоштовно, так безкоштовно харчуватимуться й далі.
Зазначимо, що у багатьох сусідніх містах батьки молодших школярів уже змушені оплачувати харчування дітей за повною вартістю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього