У Хмельницькому чекають на чемпіонат України з водно-моторного спорту
Вітчизняні змагання розпочнуться 9 липня на Південному Бузі.У Хмельницькому чекають на чемпіонат України з водно-моторного спорту
Вітчизняні змагання розпочнуться 9 липня на Південному Бузі.

Стартуватимуть учасники зі станції «Хвиля». Стороннім особам вхід на цю територію буде заборонений. За маневрами спортсменів усі бажаючі зможуть спостерігати з центрального міського пляжу або з берегової лінії в парку імені Чекмана.

За попередніми даними, від Хмельницької області на чемпіонаті буде шість учасників. Один із них, хмельничанин Олександр Остапов, водно-моторним спортом займається майже 30 років. Починав працювати чоловік інструктором-водолазом. Опісля, пересів на швидкісний човен – глісер. На ньому Олександр розсікатиме і на цих змаганнях.

«Він простий в управлінні, – розповідає про човен Олександр Остапов, – на ньому немає багато важелів, тільки один газ. Усе інше – в руках гонщика».

Під час проведення змагань поряд з учасниками чергуватимуть медпрацівники й бригада механіків. Про безпеку на воді організатори попіклувалися заздалегідь.

«Про чемпіонат ми попередили всі бази відпочинку, – розповідає голова Хмельницької обласної організації «Товариство сприяння обороні України» Петро Шубін, – під час змагань стороннім забороняється перебувати в акваторії Бугу. Якщо рятувальна служба помітить якійсь об’єкт, то одразу дасть сигнал щодо зупинення змагань».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього