У Хмельницькому через юридичні фокуси сироти не потраплять до цирку
Цирк на воді «Рив’єра» хотів подарувати містянам радість та свято, натомість, його прогнали геть.У Хмельницькому через юридичні фокуси сироти не потраплять до цирку
Клоуни та дресирувальники, змії та єноти, купол та арена. Цирк на воді «Рив’єра» хотів подарувати містянам радість та свято, натомість, його прогнали геть. Залишений напризволяще без світла та води, зі збитками у десятки тисяч гривень та із вказівником на виїзд – шапіто постукав у двері 33 каналу.

«Рив’єра» приїздить до Хмельницького уже не вперше. ЇЇ завжди зустрічали щирими обіймами. Але не цього разу. Колектив отетерів, коли їм вказали на вихід. Історія почалась ще 9 лютого. Тоді керівництво парку ім.Чекмана навідріз відмовилось пускати шапіто на свою територію, бо ж уже домовилось із іншим цирком. Колеги по цеху виявилися спритнішими і швидше уклали договір, схоже, не просто за гарні очі.

Що поробиш? Рив’єра вирішила розгорнути свого намета на приватній території під ТРЦ. Конфлікт мав би бути вичерпаним.

4 квітня по обіді Рив’єра заїздить на приватну територію. Все – фури, кемпінги та інше устаткування тепер на території ТРЦ «Оазис». Орендодавець попередньо виділив територію, навіть огородив її, але «дзвінок з гори» увірвав усю ідилію.

До того ж, вони подарували багато безкоштовних квитків у дитячі будинки, дітям-інвалідам та сиротам.

Детальніше – дивіться у сюжеті.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього