На дільниці № 681433, що у Хмельницькому, перед голосуванням зламали скриню для бюлетенів, намагаючись її додатково опломбувати.

У Хмельницькому члени ДВК зламали скриню, намагаючись опломбувати її за допомогою ножицьНа дільниці № 681433, що у Хмельницькому, перед голосуванням зламали скриню для бюлетенів, намагаючись її додатково опломбувати.
Ініціатива поставити додаткову пломбу належала кандидатці в депутати міської ради від партії «ВО «Батьківщина» Євгенії Гарматюк. Жінці видалось, що однієї пломби з правого боку скрині недостатньо для того, щоб запобігти можливим фальсифікаціям. Тож вона переконала членів комісії поставити ще одну – зліва.

У надійності паперової стрічки з печаткою та підписами членів комісії певності не було, тому, за браком спеціальних інструментів, дірку для пломбування вирішили зробити за допомогою нижниць. Як результат – скриня тріснула. Відтак на дільниці залишилося п’ять великих скринь для голосування.

У Хмельницькому члени ДВК зламали скриню, намагаючись опломбувати її за допомогою ножиць
У Хмельницькому члени ДВК зламали скриню, намагаючись опломбувати її за допомогою ножиць

Варто додати, що ДВК № 681433 належить до категорії великих (2132 виборців). Тут мають проголосувати хмельничани, що мешкають на вулицях Миколи Федунця, Озерній (6/2А–8, Рибалка (36, 38), просп. Миру (51–51/2, 53–53/1, 55–55/1, 57–57/4, 59–59/11, 60/4, 61, 61/1А–61/3, 62А, 62/1А, 63/1–63/3).

Громадянська мережа ОПОРА наголошує, що відповідно до ч. 3 ст. 76 Закону України «Про місцеві вибори» кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок – стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Кожній виборчій скриньці присвоюється власний номер, який проставляється на цій скриньці. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня – не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика – не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок визначається Центральною виборчою комісією.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту