У Хмельницькому чоловік вчинив серію крадіжок телефонного кабелю
Протягом останнього року 35-річний чоловік викрадав на території міста Хмельницького телефонні кабелі. Вдень він оглядав підвальні приміщення житлових будинків, а ввечері вчиняв крадіжку.У Хмельницькому чоловік вчинив серію крадіжок телефонного кабелю
Протягом останнього року 35-річний чоловік викрадав на території міста Хмельницького телефонні кабелі. Вдень він оглядав підвальні приміщення житлових будинків, а ввечері вчиняв крадіжку. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Хмельницькій області
Злочинець звичайним ножем зрізав дріт, складав у сумки і непомітно виходив з приміщення. Потім він обпалював ізоляційне гумове покриття і здавав кабель у пункти прийому металобрухту. Загалом слідчим вже вдалося довести причетність підозрюваного до 14 подібних крадіжок.
Окрім матеріальної шкоди підприємству — власнику телефонних кабелів, злочинець завдав немало клопоту і місцевим жителям, адже для багатьох із них домашній телефонний зв\’язок став недоступним.
Як розповів начальник Хмельницького міськвідділу міліції Валерій Онісьєв, стосовно підозрюваного відкрито кримінальне провадження по факту вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, яке в подальшому буде направлено з обвинувальним актом до суду.
За вчинення кримінальних правопорушень чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років. Раніше він вже був судимий за майнові злочини.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення