У Хмельницькому чоловік викрадав металеві таблички з могил невідомих солдатів
Правоохоронці влаштували засідку і під час повторного візиту зловмисника на кладовище його затримали на місці.
У Хмельницькому чоловік викрадав металеві таблички з могил невідомих солдатів
Правоохоронці влаштували засідку і під час повторного візиту зловмисника на кладовище його затримали на місці.

4 лютого до Південно-Західного відділення поліції надійшло повідомлення від Хмельницької міської ритуальної служби про те, що з Військового кладовища, розташованого по вулиці Кам’янецькій, невідомі особи викрали 5 алюмінієвих табличок із могил невідомих солдатів, які загинули в період Другої світової війни.

Працівники поліції, які оглядали місце події, виявили схованку неподалік кладовища, де зловмисник переховував викрадені плити. Влаштувавши засідку, правоохоронці декілька діб чекали на повернення крадія. І коли він прийшов, щоб скоїти повторну крадіжку і забрати ті таблички, які лежали у сховку, чоловіка затримали «на гарячому».

Зловмисником виявився 25-річний житель Волочиського району, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки. Чоловік визнав свою провину і пояснив, що в обласний центр приїхав у пошуках роботи, та коли не знайшов ніякого підробітку, знову взявся за старе «ремесло».
За даними Хмельницької міської ритуальної служби, розмір однієї алюмінієвої таблички — 40Х60 см, вага — 20 кг. Сума матеріального збитку становить 4 тисячі гривень.

Зловмиснику доведеться відповідати перед законом за ч. 3 ст. 297 «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого» Кримінального кодексу України. Подібні дії караються обмеженням волі на строк від 4 до 5 років або позбавленням волі терміном від 4 до 7 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього