У Хмельницькому чоловіку не вдалось повечеряти задарма
Ход-дог, кава та пачка цигарок – на такий „продуктовий набір” спокусився 31-річний хмельничанин. Чоловік розраховував „повечеряти” за рахунок закладу, проте його намірам завадили працівники поліції охорони.У Хмельницькому чоловіку не вдалось повечеряти задарма
Ход-дог, кава та пачка цигарок – на такий „продуктовий набір” спокусився 31-річний хмельничанин. Чоловік розраховував „повечеряти” за рахунок закладу, проте його намірам завадили працівники поліції охорони.

Близько одинадцятої вечора до приміщення автозаправної станції, що знаходиться в одному із районів міста Хмельницький, зайшов невідомий. Чоловік мав неохайний вигляд, окрім того на його руках та обличчі було видно синці та подряпини.

Підійшовши до каси, покупець зробив замовлення на 110 гривень. Коли ж касир попросив розрахуватися за замовлені товари, чоловік попрямував до виходу. Продавець не розгубився та натиснув кнопку „тривога”. Миттєво на виклик прибув наряд поліції охорони, що знаходився неподалік від місця спрацювання.

На чергове прохання касира розрахуватися за замовлення чоловік відповів, що у кишенях пусто.

На місце події також було викликано наряд патрульної поліції. 31-річного хмельничанина доставили спочатку на експертизу до медичної установи – для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, згодом – в травматологічне відділення лікарні та у відділок поліції, де йому доведеться пояснити причини свого зовнішнього вигляду та поведінки на автозаправній станції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього