У Хмельницькому цілий батальйон не отримав статусу учасників АТО
Сьомий територіальний батальйон Хмельниччини 10 місяців відслужив на прикордонних блок-постах на сході України. Два місяці тому хлопці повернулися додому і безрезультатно домагаються присвоїти їм статус учасників АТО.У Хмельницькому цілий батальйон не отримав статусу учасників АТО
Сьомий територіальний батальйон Хмельниччини 10 місяців відслужив на прикордонних блок-постах на сході України. Два місяці тому хлопці повернулися додому і безрезультатно домагаються присвоїти їм статус учасників АТО.

Бійців звернулися по допомогу до «Народного контролю».

«Форму нам видали у травні минулого року. І за весь період служби з усього батальйону лише 80 чоловік отримували форму другий раз. Усі решта ходили у вбранні, яке привезли волонтери, або ж у придбаному за власні гроші», – пригадує умови служби боєць Павло.

«Запитали у командирів, чому нам не виплачуються гроші. А у відповідь почути, що усім мобілізованим, навіть тим, хто знаходиться в секторі А. Виявилося, що про комбат не подав відповідні документи і вище військове керівництво не знало, що ми знаходимося у Луганській області, в Троїцькому районі, в штабі АТО», – розповів демобілізований Віталій.

Так, через півроку служби хлопці дізналися, що у ЗСУ про них забули. Відтак уже місяць безрезультатно добиваються документів про визнання їх учасниками АТО.

«Нам не надають витяг із наказу, який потрібен для отримання статусу. Але ж ми перебували в зоні АТО, в секторі А, 10 місяців», – каже демобілізований Микола.

Чоловіки уже двічі приходили під ворота військової частини із вимогою надати їм потрібні документи. Командир батальйону запевнив військових і журналістів «Народного контролю», що вже за тиждень має бути відповідь у цьому питанню.

«За інформацією, яку отримали по телефону, у найближчу п’ятницю має бути підписаний наказ про включення батальйону до сил і засобів АТО», – повідомив командир 7-го мотопіхотного батальйону Олекандр Гащук.

«Народний контроль» простежить, щоб бійці таки отримали статус учасника АТО.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього