У Хмельницькому «дармовий» відпочинок закінчився у відділку міліції
Днями в Хмельницькому наряд групи затримання Державної служби охорони виїжджав на виклик до бару в мікрорайоні Виставка. Там спрацювала кнопка екстреного виклику міліції. Як з’ясували працівники ДСО на місці події, двоє клієнтів намагалися відпочити за рахунок закладу.У Хмельницькому «дармовий» відпочинок закінчився у відділку міліції
Днями в Хмельницькому наряд групи затримання Державної служби охорони виїжджав на виклик до бару в мікрорайоні Виставка. Там спрацювала кнопка екстреного виклику міліції. Як з’ясували працівники ДСО на місці події, двоє клієнтів намагалися відпочити за рахунок закладу.

Молодики кілька годин поспіль відпочивали в барі – замовляли різні страви та напої. Коли ж настав час розраховуватися за замовлення, 20-річні парубки намагалися покинути розважальний заклад, але персонал зрозумів їх наміри та вказав на рахунок. Проте у плани горе-відвідувачів не входило розраховуватися за отримані послуги, тому у відповідь на прохання розрахуватися вони відреагували агресивно – влаштували сварку з персоналом.

Працівники закладу відпочинку не стали терпіти зверхнього ставлення сп’янілих клієнтів. На щастя, приміщення бару обладнане тривожною кнопкою Державної служби охорони. Нею задля особистої безпеки і скористалися працівники закладу.

За лічені хвилини на місце виклику прибули працівники міліції охорони. Вказані відвідувачі намагалися затіяти з ними бійку, проте, завдяки професійним діям правоохоронців, за лічені хвилини любителів дармівщини було затримано. Аби вгамувати неадекватних молодиків, довелось одягнути на них кайданки.

За вказівкою старшого слідчо-оперативної групи міліції, яку також було викликано на місце події, затриманих зловмисників доставили в медичний заклад – для визначення рівня алкогольного сп’яніння, а згодом і до Зарічанського відділку міліції – для винесення відповідного процесуального рішення, – повідомили у УДСО при УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього