У Хмельницькому Дід Мороз та Снігурка пересіли на еко-транспорт
Мороз та сніг не завадили хмельничанам влаштувати другий щорічний велопарадУ Хмельницькому Дід Мороз та Снігурка пересіли на еко-транспорт
У другий день нового року близько тридцяти відчайдушних хмельничан приєдналися до новорічного велопараду. Велосипедисти вирішили довести, що мороз і сніг – не перешкода для здорового способу життя.

Це вже другий новорічний велопарад, який проводять громадська організація «Критична Маса» і паблік «ВелоДрайв Хмельницький». Учасники одянугли костюми Діда Мороза і Снігурки та прикрасили своїх залізних коней дощиком та іграшками.

«Велосипедисти катаються незалежно від пори року. Сьогодні на велопарад прийшло навіть більше людей, ніж ми сподівались. Січень порадував морозами, ми вже звикли до тепла. Але це нас не стримало, і ми вирушили у парад», – каже учасник велопараду Сергій Толстіхін.

Збирались велосипедисти в парку імені М.Чекмана, потім вулицею Кам’янецькою вирушили до Проскурівської, де зупинились біля ялинки. Учасники акції отримали призи у номінаціях: за найкращий новорічний чоловічий та жіночий костюм і найгарніше “одягнений” велосипед.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього