У Хмельницькому демонтують парковку біля вокзалу
Відтепер кожен, хто цього потребує, зможе безперешкодно припаркувати авто біля залізничного вокзалу.У Хмельницькому демонтують парковку біля вокзалу
Днями за рішенням Рівненського апеляційного господарського суду договір оренди автомобільної стоянки, що на Привокзальній площі, було розірвано. Попередньо таке ж рішення винесли судді Хмельницького обласного господарського суду. Проте орендар свого часу подав апеляційний позов і 28-го березня цей процес програв.
\”Ми поспілкувалися з колишнім орендарем території, він погодився сприяти в демонтажі обладнання з території, проте попросив допомоги з транспортом, працівниками та місцем зберігання стовпчиків, звісно, не безкоштовно, – зазначив Сергій Шепурев, в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. – Ми погодилися, оскільки в першу чергу це потрібно хмельничанам. Сьогодні розпочали демонтаж огорожі. Далі чекаємо, поки решту обладнання відключать від електропостачання\”, повідомляється на сайті Хмельницької міської ради.
Тим часом водії уже встигли оцінити переваги вільного паркування – на стоянці ніде яблуку впасти, а сусідні двори й узбіччя доріг майже вільні від автівок. Надалі здавати у оренду територію не планують – парковка буде безкоштовною, нею зможуть вільно користуватися хмельничани та гості міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього