У Хмельницькому держслужбовців, суддів та прокурорів  навчають  декларувати доходи онлайн
Уже з 15 серпня посадовці повинні будуть задекларувати свій майновий стан за новою формою електронної декларації.У Хмельницькому держслужбовців, суддів та прокурорів  навчають  декларувати доходи онлайн
Відповідно до чинного законодавства уже з 15 серпня посадовці повинні будуть задекларувати свій майновий стан за новою формою електронної декларації.

Як це робити – в рамках інформаційно-освітньої кампанії «Онлайн проти корупції», розказують міжнародні експерти. Зокрема в складі столичної делегації – експерти ПРООН та департаменту фінансового контролю Національного агентства запобігання корупції. В рамках заходу, організованого Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з Програмою розвитку ООН в Україні сьогодні відбудеться спілкування із регіональним ЗМІ та виставка плакатів на антикорупційну тематику. В ході цього спілкування журналістам і громадським активістам розкажуть де і як шукати електронні декларації і яким чином ці новації можуть спростити контроль за чиновниками.

До слова, онлайн-систему для Національного агентства з питань запобігання корупції – НАЗК – розробила Програма розвитку ООН в Україні \”Прозорість і доброчесність публічного сектора\”, яку втілює та фінансує МЗС Данії. Аналогічні навчання семінари відбуватимуться у 22-ох регіонах України.

Для довідки: Відповідно до законодавства, що діяло донедавна всі декларації чиновників теоретично були доступні для громадськості, їх можна було отримати за запитом. Декларації вищих посадових осіб підлягали обов’язковому оприлюдненню. На практиці ж чиновники часто \”ховали\” свої декларації в інформаційному бюлетені, який ніколи не оприлюднювався.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту