У Хмельницькому до 5 років засудили “чорних” ріелторівХмельницький міськрайонний суд визнав групу з трьох осіб винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, а окремих підсудних — ще по ряду інших статей та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Апеляційний суд Хмельницької області залишив вирок без змін.Хмельницький міськрайонний суд визнав групу з трьох осіб винними у скоєнні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, а окремих підсудних — ще по ряду інших статей та призначив їм покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Апеляційний суд Хмельницької області залишив вирок без змін.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в області, протягом червня-вересня 2011 року двоє львів’ян, перебуваючи у змові з мешканцем Хмельницького, ввійшли в довіру до старенької хмельничанки, 1927 року народження та шахрайським шляхом заволоділи її квартирою.

У середині серпня одна із фігуранток справи перевезла потерпілу до Львова нібито для того, щоб забезпечити їй належний догляд, але за деякий час пенсіонерку було госпіталізовано до місцевої лікарні. Того ж дня, скориставшись тим, що бабуся в повній мірі не усвідомлювала свої дії і не керувала ними, зловмисники за допомогою «свого» нотаріуса посвідчили довіреність, якою уповноважили себе ж управляти, користуватись і розпоряджатись всім рухомим і нерухомим майном старенької.

Здобувши таке право, шахраї одразу ж продали квартиру потерпілої, а потім перепродали її ще раз, отримавши від незаконних операцій прибуток в розмірі майже 36 тисяч доларів США. Усі кошти зловмисники розділили між собою.

За матеріалами: “Незалежного громадського порталу”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього