У Хмельницькому двох колишніх міліціонерів судитимуть за незаконні дії
Правоохоронці, з метою неправомірного доставляння в райвідділ громадянина, який підозрювався в незаконному заволодінні автомобілем, провели несанкціонований обшук у помешканні його батьків.У Хмельницькому двох колишніх міліціонерів судитимуть за незаконні дії
Прокуратурою Хмельницької області завершено слідство у кримінальному провадженні щодо начальника сектору карного розшуку та оперуповноваженого іншого підрозділу одного з райвідділів міліції.
Досудовим розслідуванням встановлено, що ці двоє правоохоронців у квітні минулого року, з метою неправомірного доставляння в райвідділ громадянина, який підозрювався в незаконному заволодінні автомобілем, провели несанкціонований обшук у помешканні його батьків, йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Хмельницької області.
Коли ж підозрюваного там не виявилось, міліціонери, перевищуючи свої повноваження і застосовуючи психічний примус, дізналися в родичів його місце проживання. Надалі за названою їм адресою безпідставно затримали підозрюваного, доставили у відділок та незаконно утримували його майже добу.
Відносно вказаних правоохоронців прокуратурою області направлено до суду обвинувальний акт за ч. 2 ст. 162 (порушення недоторканності житла, вчинене із погрозою застосування насильства), ч. 2 ст. 365 (перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу, що проводжувалося погрозою застосування насильства), ч. 3 ст. 371 (завідомо незаконне затримання, тримання під вартою) КК України.
Обох обвинувачених звільнено з органів внутрішніх справ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього