У Хмельницькому діє літературно-дозвіллєвий проект для дітей “Книга збирає друзів”
Бібліотекарі запрошують до читання усіх юних жителів нашого міста.У Хмельницькому діє літературно-дозвіллєвий проект для дітей “Книга збирає друзів”
Літо – час веселих пригод та відпочинку. Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка пропонує провести канікули не лише весело, а й з користю. Адже протягом літа у бібліотеці діє літературно-дозвіллєвий проект “Книга збирає друзів”, в рамках якого відбуваються розважальні та пізнавальні заходи у бібліотеці. Про це повідомляють на сайті облдержадміністрації.
Бібліотекарі запрошують до читання усіх юних жителів нашого міста. Вони протягом літа проводять літературні кросинги “По стежинах книжкового літа” у скверах. Адже саме тут їх з нетерпінням чекають юні відвідувачі.
У Хмельницькому діє літературно-дозвіллєвий проект для дітей “Книга збирає друзів”
Щосереди своїх добрих друзів-бібліотекарів у сквері імені Т.Шевченка зустрічає малеча. Цього разу зовсім юні любителі книг з цікавістю переглядали книжкові новинки, впізнавали своїх улюблених героїв та слухали казочки, які читали бібліотекарі. Діти полюбляють не лише яскраві книги, а й захоплюються малюванням та творчістю. Вони тішили батьків своїми кумедними малюнками. Також маленькі чомучки залюбки складали пазли та розглядали картинки, розмістившись на зручному килимку. Батьки також не нудьгували. Вони читали книги по вихованню дітей і переглядали модні журнали.
Бібліотекарі запросили малечу до бібліотеки, адже там на них чекає багато цікавого та незвіданого.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього