У Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармонії

У Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармонії
Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться у понад 100 країнах з метою поширення толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.У Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармонії
Всесвітній біг заради гармонії – це міжнародна естафета, яка проводиться у понад 100 країнах з метою поширення толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

1 серпня 2010 естафета дісталась і нашої області. Подолавши символічну дистанцію, далі естафета попрямувала Старокостянтинівським, Шепетівським та Славутським районами, де 2 серпня її зустрічала Рівненщина.

Цього року естафета фінішувала у Хмельницькому. Об 11:00 забіг почався з кола на районі заводу \”Темп\”, а далі учасники бігли вниз по Старокостянтинівському шосе до лікарні і по вул. Проскурівській до кінотеатру Шевченка.

Хмельничани зустріли учасників оплесками.

Один з учасників марафону Фурс Євген подякував усім, хто підтримував їх під час цієї подорожі. Також Євгеній зазначив, що Хмельницька область багата на спортивні досягнення.

«Коли ми бігли по теренах нашої країни, люди нам усміхались, махали нам руками. Ці усмішки, які нам дарували люди, ми хотіли пронести їх по всій нашій чудовій країні», – зазначив Євген Фурс.

Учасники марафону нагородили дипломами та цінними подарунками.

Всесвітній біг заради гармонії тривав 16 днів, і за цей час учасники подолали близько 1200 кілометрів. За цей час, вони побували у 11 містах України.

У Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармоніїУ Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармонії
У Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармоніїУ Хмельницькому фінішувала естафета заради миру та гармонії

Залишити відповідь