Кожен з проектів має однакову умову — отримувач гранту має сплатити 20% вартості проекту.Так, метою одного з таких проектів є придбання терапевтичного обладнання для міської дитячої лікарні, вартість якого оцінюється в 593016.66 грн. Ще один проект передбачає придбання гематологічного аналітичного аналізатора для цього ж медзакладу, що значно покращить діагностику захворювань у дітей та роботу лабораторії під час забору крові, особливо — новонароджених. Ціна такого апарату — 1351621 грн
За співфінансування з програмою “Кусаноне” можливе і придбання медичного обладнання, що буде використовуватися у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених Хмельницької міської дитячої лікарні, а саме — інкубатор для новонароджених, апарат штучної вентиляції легень, лампа для фототерапії, монітор пацієнта. За обладнання доведеться заплатити орієнтовно1559500-1611400 гривень.
Ще одна заявка на грант стосується заміни 75% вікон міської поліклініки №4 на енергозберігаючі, обійдеться це у 315420-416183, 23 грн.
Проект щодо покращення теплоізоляції стін будівлі, організація належної вентиляції приміщень, шумоїзоляції зали, капітального ремонту пожежної сигналізації розробили для дитячої музичної школи №3. Орієнтовна ціна робіт – 1 261 539 грн.
Ще одна заявка — на співфінансування утеплення фасаду та реконструкції системи теплопостачання Центру національного виховання учнівської молоді. Прогнозовано такі роботи можуть обійтися у 988249 грн.
Крім описаних вище, місто підготувало ще кілька заявок на грантову допомогу. Детальніше про них – згодом.
Кожен з проектів має однакову умову — отримувач гранту має сплатити 20% вартості проекту. Є надія, що корисні ініціативи хмельничан знайдуть відгук в грантодавців.
Всі заявки, що подаються на конкурс, повинні затвердити депутати міської ради під час чергового сесійного засідання.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього