У Хмельницькому готуються роздати 20 гектарів землі
Впродовж дев’яти років у Хмельницькому своїм правом на отримання землі під індивідуальне будівництво змогли скористатися менше тисячі мешканців обласного центру.У Хмельницькому готуються роздати 20 гектарів землі
Впродовж дев’яти років у Хмельницькому своїм правом на отримання землі під індивідуальне будівництво змогли скористатися менше тисячі мешканців обласного центру.
І це при тому, що нині в міському реєстрі бажаючих отримати власний клаптик землі залишається ще понад 12 тисяч охочих. Однак, на всіх землі точно не вистачить, – стверджують фахівці. Наразі профільним управлінням готується документація для можливості роздати 20 гектарів у мікрорайоні Дубове. Першочергово тут отримають земельні ділянки учасники антитерористичної операції на Сході України. Але не всі, хто мешкає у Хмельницькому, а лише ті, чиїм місцем реєстрації є обласний центр. Проте, навіть для них цієї ділянки не вистачить, не кажучи вже про учасників бойових дій, котрі отримали статус, воюючи в Афганістані та інших локальних війнах за межами України.
Решті пільговиків у черзі на омріяний шматок землі доведеться чекати. Скільки – ніхто з чиновників достеменно сказати не береться. Разом з тим, керівництво міста вкотре звернулося до Міністерства оборони України з проханням «передумати» та дати згоду на передачу 50-ти гектарів землі у тому ж мікрорайоні Дубове, у власність громади Хмельницького. Варто зазначити, що спроби попередніх керівників Хмельницького так і закінчилися нічим, і 50 гектарів землі, що фактично знаходяться в межах Хмельницького, досі залишаються у власності оборонного відомства.
Водночас, у Хмельницькому взялися за ревізію земель, аби зрозуміти, що взагалі залишилося наразі у власності громади і яке цільове призначення цих земель. Згодом, в ході коригування генерального плану забудови обласного центру, цим ділянкам планують змінити цільове призначення. Власне, на початок роботи, спрямованої на осучаснення генплану Хмельницького, п’ятою сеією Хмельницької міської ради сьомого скликання виділене цільове фінансування. Відтак, ці зміни можуть розширити реєстр земельних ділянок, які теоретично стануть предметом розподілу між хмельничанами, які уже знаходяться в черзі бажаючиїх отримати земельний наділ під зведення власного житла.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього