У Хмельницькому готуються видобувати звалищний газ
Олександр Симчишин зустрівся із представниками потенційних інвесторів з Канади.У Хмельницькому готуються видобувати звалищний газ
Тема будівництва сміттєпереробного заводу для Хмельницького не нова. Із утилізацією сміття маємо велику проблему – місцевий полігон твердих побутових відходів переповнений. Це і вогненебезпечно, і шкодить екології. Тож нещодавно в Хмельницькому почали готуватися до реалізації проекту із видобування звалищного газу.
13 квітня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин зустрівся із представниками потенційних інвесторів з Канади, які готові будувати сміттєпереробний завод в місті. Проте чи пристане на їх умови хмельницька влада – буде відомо згодом.
\”До нас неодноразово зверталися представники різних закордонних компаній із пропозиціями побудувати у Хмельницькому сміттєпереробний завод, – каже міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. – Дехто з них не викликав довіри, дехто – пропонував неприйнятні умови , часом нам не подобався метод утилізації. Проте пропозицій маємо багато, думати є над чим.\”
Представники канадської компанії \”Climax Megaland Inc. Company\” розповідають – з такою ж пропозицією інвестування коштів у будівництво заводу звернулися й до ряду інших великих міст. Проте сподіваються, що співпрацюватимуть саме з Хмельницьким.
Керівництво Хмельницької міської ради пропозиція канадської компанії зацікавила, проте остаточне враження про пропозицію зможе бути сформоване лише після особистого візиту в Україну представника \”Climax Megaland Inc. Company\”.
Тим часом уже в найближчі тижні міська рада готується зустрітися з теми будівництва сміттєпереробного заводу і з представниками інших інвесторів. Кожну пропозицію ретельно аналізують фахівці.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього