У Хмельницькому громада пікетувала обласне управління МВС та прокуратуру з вимогою припинити політичні репресії3 лютого 2014 року у Хмельницькому активісти та учасники Майдану пікетували управління МВС України у Хмельницькій області та обласну прокуратуру з вимогами припинити політичні репресії та не виконувати злочинні вказівки та накази.3 лютого 2014 року у Хмельницькому активісти та учасники Майдану пікетували управління МВС України у Хмельницькій області та обласну прокуратуру з вимогами припинити політичні репресії та не виконувати злочинні вказівки та накази.

Кільком активістам Майдану було вручено повістки на допит як свідкам у кримінальному провадження за ч.1. ст.341, ч.1. ст.345, ч.1, ст.295 Кримінального кодексу України щодо нібито захоплення приміщення ОДА, масових заворушень тощо.

Підтримати активістів та висловити свою незгоду із політичними переслідуваннями прийшло кілька сотень хмельничан. Люди вимагали від керівництва обласного МВС не виконувати злочинні накази та не запускати маховик репресій проти учасників акцій протесту у Хмельницькому. Активістам було забезпечено юридичну допомогу. В результаті пікету, допиту свідків проведено не було, слідчі, які вийшли до громади, спочатку намагалися перенести місце допиту, але громада виступила проти, тоді правоохоронці повідомили, що активісти отримають нові повістки, згідно з чинним законодавством у встановлені терміни і тільки після цього будуть допитані.

Далі колона мітингувальників з гаслами: “Один за всіх і всі за одного!”, “Руки геть від патріотів!”, “Ні – політичним репресіям!”, “Закривайте провадження!”, “Хмельницький не допустить заручників режиму!” рушила до приміщення обласної прокуратури з вимогами припинити переслідування патріотів. Від заступників обласного прокурора, які вийшли до громади, люди вимагали не виконувати злочинні накази, закрити кримінальне провадження та не допустити репресій та взяття заручників. Правоохоронці запевнили, що переслідувань у Хмельницькому не буде.

Після пікетів люди повернулися на майдан Незалежности, де відбувся мітинг.

“Ми наголошуємо, що силовики не повинні виконувати злочинні накази та різні усні вказівки Генпрокуратури та инших органів. Більше того, за виконання свідомо злочинних наказів, відповідно до Конституції України наступає юридична відповідальність. Кожен з них за виконання злочинних наказів та усних вказівок буде відповідати перед громадою та сумлінням. Хмельницький вже вкотре демонструє єдність та здатність захищати один одного. Гасло “Один за всіх та всі за одного!” ми втілюємо діями і зробимо усе можливе, аби не дати запустити маховик репресій в місті. Громада буде реагувати на політичні переслідування активістів”, – наголосив депутат міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Симчишин.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

За матеріалами: http://uagolos.com

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього