У Хмельницькому "Громадський бюджет" ділитимуть по-новому
Яким буде бюджет міста ХмельницькогоУ Хмельницькому "Громадський бюджет" ділитимуть по-новому
Розглянувши пропозицію виконавчого комітету, з метою розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів міста Хмельницького щодо участі у бюджетному процесі на основі впровадження інноваційних механізмів, залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету для вирішення соціально значущих питань у Хмельницькій міській раді прийняли нове положення про так званий \”Громадський бюджет\”. Програма бюджетування за участі громадськості міста Хмельницького на 2017-2019 роки передбачає організацію і запровадження бюджетування за участі громадськості шляхом реалізації проектів громадян, спрямованих на розвиток міста у визначених пріоритетних напрямках.
Метою Програми є залучення громадськості до формування бюджету міста Хмельницького для забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку міста та покращення добробуту його мешканців. Пріоритетними напрямками Програми є реалізація проектів у сфері житлово- комунальне господарства, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, спорту, культури, охорони навколишнього природного середовища.
У 2017 році на фінансування проектів громадськості планують виділити 1 млн грн, у 2018-тому – 2 млн грн, а вже у 2018 році – 3 млн грн.
Голосувати за кращий проект будуть хмельничани, а переможці визначатимуться автоматично. Максимальна сума коштів, які може виділити на один проект міська рада – 100 тисяч гривень, повідомляє сайт Хмельницької міської ради
Із повним текстом положення про бюджет участі можна ознайомитися за посиланням: http://khmelnytsky.com/images/…/pdf/Budjet_ychasti_dod_2.pdf

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього