У Хмельницькому хлопець скоїв крадіжку прямо на очах у правоохоронців
Крадіжку хлопець скоїв у стані сильного алкогольного сп’яніння прямо на очах у правоохоронців.У Хмельницькому хлопець скоїв крадіжку прямо на очах у правоохоронців
Крадіжку хлопець скоїв у стані сильного алкогольного сп’яніння прямо на очах у правоохоронців.

Близько першої години ночі зловмисник підійшов до вітрини магазину мобільних телефонів. До крадіжки він підготувався заздалегідь — з дому прихопив склоріз, але скористатися ним не зумів. Тоді вдався до більш «традиційних» методів — пожбурив у вітрину камінь, а коли і це не допомогло, взявся за цеглину.

Із третьої спроби крадієві вдалося проникнути до магазину, проте спрацювала сигналізація, на сигнал якої на місце прибули працівники ДСО. На очах у міліціонерів хлопець дістав перший ліпший телефон, що потрапив під руку, та почав тікати. Працівники міліції затримали його через декілька хвилин.

Телефон, який він викрав, виявився вже бувшим у використанні. Його оцінили у 550 гривень.

Згідно санкції ч.3 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, підозрюваному загрожує від 4 до 8 років. Хлопець раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки та хуліганство. Зараз він перебуває у слідчому ізоляторі.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту