У Хмельницькому хочуть створити таксі для маломобільних громадян
Хмельницький – єдиний обласний центр в Україні, де немає служби перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями.
У Хмельницькому хочуть створити таксі для маломобільних громадян
Хмельницький – єдиний обласний центр в Україні, де немає служби перевезення громадян з обмеженими фізичними можливостями.

А їх у місті понад сім сотень. Виправити ситуацію взялися представники Хмельницького товариства інвалідів. Вони ініціюють створення безкоштовної соціальної транспортної служби. І планують придбати спеціалізований автомобіль, який дозволить безперешкодно пересуватися містом незрячим та людям з вадами опорно-рухового апарату .

Олег пересувається на милицях вже 6 років. Каже: громадський транспорт у місті не пристосований для перевезень людей з особливими потребами.

Таких як Олег – маломобільних громадян – у Хмельницькому понад сім сотень. Кожен з них прагне хоча би вільно – про комфорт уже не йдеться – пересуватися містом. Реалізувати цю мрію їм допоможуть у хмельницькому товаристві молодих інвалідів, представники якого зініціювали створення служби соціального таксі. Проїзд у ньому планується абсолютно безкоштовним.

Протягом наступних трьох місяців активісти планують зібрати 2-3 тисячі євро. Сподіваються, що відгукнуться організації та просто небайдужі громадяни. За ці кошти за кордоном придбають авто, пристосоване до перевезення людей з вадами опорно-рухового апарату та вадами зору.

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, представники товариства молодих інвалідів закликають усіх небайдужих долучитися до збору коштів та допомогти зробити пересування містом комфортнішим для маломобільних мешканців Хмельницького. Кошти можна перерахувати за реквізитами: код ЄДРПОУ 25921735, р/р 2600001264814 у Хмельницькому відділенні ПАТ «КРЕДОБАНК» МФО 325365. Отримувач: громадська організація «Хмельницьке товариство молодих інвалідів».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього