У Хмельницькому хочуть встановити сучасну систему оповіщення
Під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка відбулося перше засідання робочої групи щодо створення міської системи оповіщення населення.У Хмельницькому хочуть встановити сучасну систему оповіщення
Під головуванням заступника міського голови Андрія Бондаренка відбулося перше засідання робочої групи щодо створення міської системи оповіщення населення. До її складу увійшли керівники структурних підрозділів міської ради, очільники комунальних та державних підприємств та інші фахівці. Головним завданням групи є надання пропозиції міському голові щодо створення міської системи оповіщення населення. Сьогодні усі вони зібралися аби обговорити впровадження в місті системи аварійного та фонового сповіщення населення з використанням інтернет-каналу передачі даних.

«Мені приємно, що міський голова розуміє усю важливість створення системи екстреного оповіщення в місті, – зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці Дмитро Білоус. – Поки я вивчав це питання, то надходило чимало пропозицій від українських компаній, які готові працювати. Але варто зазначити, що створити систему можуть і хмельничани. Підприємство має ліцензію та досвід у встановлені подібних систем».

Щоб ознайомити присутніх із роботою системи на зібрання прийшли представники ДП «Центр інновації та технології».

«Використання інтернет-каналу передачі даних дозволить значно розширити можливості трансляції екстрених повідомлень. Ми регулюватимемо не лише їх гучність,частоту, час виходу, а й, скажімо, район чи конкретну вулицю. Для того, щоб дати повідомлення достатньо лише мати ноутбук підключений до мережі. Навіть без енергопостачання радіоповідомлення продовжуватиме транслюватись ще 3 години».

Наразі саме таку систему починають впроваджувати у Вінниці. Там із міського бюджету для цього виділили більше 5 мільйонів гривень. У Хмельницькому місцеве підприємство готове встановити 10 точок, що покриють усі райони міста за суму близько 3 мільйонів.

Заступник міського голови Андрій Бондаренко наголосив, що якщо цьогоріч місту вдасться перевиконати бюджет, то створити систему оповіщення зможуть до кінця цього року.

Однак робоча група продовжуватиме вивчати пропозиції та досліджувати інші можливі варіанти встановлення у місті системи оповіщення населення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього