У Хмельницькому кандидат пропонує проект розширення дитячого садочка в обмін на голос
У Хмельницькому кандидат обіцяє у разі його обрання за власний кошт зробити проект розширення дитячого садкаУ Хмельницькому кандидат пропонує проект розширення дитячого садочка в обмін на голос
У Хмельницькому кандидат обіцяє у разі його обрання за власний кошт зробити проект розширення дитячого садка, повідомляють на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

13 жовтня у приміщенні їдальні спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№7 відбулася зустріч виборців з кандидатами в депутати міської ради Андрієм Кветко (від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»), Аллою Смертюк (від партії «Єдиний центр») та кандидатом у депутати до обласної ради Іваном Крутилко (від партії «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»).
У агітаційних матеріалах Івана Крутилка, які роздавали виборцям під час зустрічі, спостерігачі ОПОРИ звернули увагу на такий пункт: «ЗОБОВ\’ЯЗУЮСЬ, у разі обрання мене депутатом, зробити за власний рахунок проект розширення дитячого садочку №15 по вул. М. Трембовецької, 23».
Спостерігачі поцікавились у кандидата, чи не є це підкупом виборців і чи зробить він обіцяний проект, якщо не стане депутатом. На що Іван Крутилко відповів: «Це не підкуп, це те, чим я зможу допомогти від себе особисто. В мене є така можливість».
У Хмельницькому кандидат пропонує проект розширення дитячого садочка в обмін на голос
Зауважимо, що відповідно до ч. 4 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори» Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, товарів та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг. За здійснення передвиборної агітації у формах і засобами, що суперечать Конституції або законам України, або інше порушення встановлених законом обмежень щодо ведення передвиборної агітації, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу на громадян від тридцяти до п\’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п\’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (ст. 212–10 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Згідно з ч. 2 ст. 160 Кримінального кодексу України пропозиція, обіцянка або надання виборцю неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, пов’язаних з безпосередньою реалізацією ним свого виборчого права караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту