У Хмельницькому кандидата на крісло очільника управління торгівлі познайомили з підприємцями
Олександра Панченка представили дирекції хмельницьких ринків та підприємцям, які там працюють.У Хмельницькому кандидата на крісло очільника управління торгівлі познайомили з підприємцями
Вчора, 19 лютого, Олександра Панченка представили дирекції хмельницьких ринків та підприємцям, які там працюють.
Метою зустрічі було дізнатися думку щодо можливого призначення у тих, з ким новому керівнику доведеться працювати безпосередньо. Директори ринків не просто не висловили жодних заперечень щодо кандидатури Олександра Панченка, а при нагоді відразу поділилися із ним проблемами, вирішення яких чекають від нового керівника найближчим часом. В першу чергу підприємців турбував стан дороги по провулку Геологів.
Відсутність стоків для дощової води, засилля автомобілів на ринкових алеях – проблеми, які хвилюють підприємців та продавців ринків.
Проте, найбільшим негараздом для \”ринковиків\” є здорожчання оренди землі.
Кандидат на посаду очільника управління торгівлі Олександр Панченко пообіцяв у випадку призначення завжди бути відкритим для співпраці, оскільки сам був підприємцем і розуміє проблеми цієї категорії хмельничан.
– Я побачив сферу торгівлі в місті, так би мовити, зсередини. Тепер, отримавши практичний досвід, маю на меті працювати над її розвитком уже з іншого боку, – так пан Олександр відповідає на питання про те, що спонукало його проміняти бізнес на чиновницьке крісло.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього