У Хмельницькому кінотеатр «Шевченка» показує дорослі фільми дітям
Незважаючи на те, що існує система рейтингу Американської кіноасоціації, працівники комунального кінотеатру на цю систему – чхали Кінострічка «Дедпул», яка днями вийшла в український прокат, 14 лютого зібрала у кінотеатрі Шевченка майже аншлаг.У Хмельницькому кінотеатр «Шевченка» показує дорослі фільми дітям
Незважаючи на те, що існує система рейтингу Американської кіноасоціації, працівники комунального кінотеатру на цю систему – чхали Кінострічка «Дедпул», яка днями вийшла в український прокат, 14 лютого зібрала у кінотеатрі Шевченка майже аншлаг.

Публіка була різноманітна – і дорослі, і, як не дивно, 13-15-річні школярі. Дивно, бо за версією рейтингу МPAA фільм «Дедпул» має рейтинг R (дітям до 17 років обов\’язкова присутність батьків).

Утім, більшість підлітків були, звісно, без супроводу дорослих. Більше того, у касі їх навіть не просили показати документ, аби визначити їхній вік. Ніхто не вимагав показати паспорт й на вході.

На зауваження нашого кореспондента, що стрічка є «дорослою», тому касир мав би перевіряти документи у підлітків на можливість перегляду фільму, де є насилля, сексуальні сцени та використовується ненормативна лексика, нам відповіли: «А де ви бачили, щоб хтось вимагав у відвідувачів паспорти?»

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього