У Хмельницькому комунальники п’ятий рік чекають зими, щоб "підчистити" аварійні дерева
Гілки нависають над головами людей, але комунальні служби не реагують.У Хмельницькому комунальники п’ятий рік чекають зими, щоб "підчистити" аварійні дерева
Будинок, що на Проспекті миру, оточили старі дерева. Гілки нависають над головами людей, але комунальні служби не реагують. В управлінні ЖКГ чекають осінньо-зимового періоду, щоб омолодити крони. А мешканці засипають їх зверненнями вже декілька років.

Ці жінки заселилися у будинок на Проспекті миру ще у 60-х. Саме вони й садили дерева у дворі. Проте тоді ніхто не очікував, що осокори не просто виростуть, а… переростуть у величезну проблему.

Люди кажуть: коли на Хмельницький налетіли буревії – їм лячно було виходити у власний двір. Тут і без вітру гілки можуть попадати у будь-який момент, а на майданчику граються діти.

До того ж електрокабелі, майже як гірлянди, переплелися із гілками каштанів. Люди скаржаться: через густі крони перед вікнами вимушені вмикати світло навіть вдень, а завдяки бездіянню влади можуть і без нього залишитися. Комунальники ж чекають осінньо-зимового періоду, бо влітку «підчищати» дерева не можна. Проте тягнеться це вже близько 5 років. Роботи чимало.

Залишається чекати, доки суха гілка з дерева не впаде комусь на голову. Тоді комунальники приїдуть швидко.

Подробиці – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього