У Хмельницькому крадій намагався сховатися від наряду ДСО у шафі
Шляхом віджиму пластикового вікна зловмисник проник до приміщення продуктового магазину.У Хмельницькому крадій намагався сховатися від наряду ДСО у шафі
Шляхом віджиму пластикового вікна зловмисник проник до приміщення продуктового магазину. Термінове реагування бійців ДСО на повідомлення про спрацювання тривожної сигналізації завадило любителю «легкої наживи» обікрасти торговельну точку. Про це повідомляють в УДСО при УМВС України в Хмельницькій області.
Близько першої години ночі на пункт централізованого спостереження Державної служби охорони надійшов тривожний сигнал з магазину в центрі Хмельницького, який перебуває під охороною. Отримавши сигнал, чергова пульту негайно передала інформацію найближчому до місця події наряду спецпідрозділу групи затримання ДСО. Держохоронці відреагували миттєво і вже через дві хвилини прибули до об’єкту.
Під час обстеження правоохоронці виявили з тильної сторони магазину відчинене вікно. Для блокування об’єкту було викликано додатковий наряд групи затримання.
Згодом, дотримуючись заходів особистої безпеки, правоохоронці обстежили приміщення. У підсобній кімнаті правоохоронці виявили правопорушника. Поява групи затримання Державної служби охорони виявилась для зловмисника повною несподіванкою, адже він не знав, що об’єкт обладнаний сигналізацією, тож від правоохоронців він вирішив сховатися … у шафі.
На місце події також було викликано слідчо-оперативну групу Зарічанського відділку міліції та власника магазину. Наразі вирішується питання про порушення за даним фактом кримінальної справи.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення