У Хмельницькому лікарів вчили боротися з грипом
З початку епідемічного сезону (40-й тиждень 2015 р.), в області на грип та ГРВІ захворіло 103635 осіб (8% населення області), з яких 71% – діти до 17 років.У Хмельницькому лікарів вчили боротися з грипом
В зв’язку з наростанням епідемічного процесу розповсюдження грипу, гострих респіраторно-вірусних інфекцій та пневмоній серед населення області, перевищення показників захворюваності, 4 лютого 2016 року в Хмельницькій міській інфекційній лікарні відбулись заняття з лікарями області. На зібранні розглядали питання профілактики грипу і гострих респіраторних інфекцій, тактики ведення хворих з вірусними пневмоніями.
Лекцію читали провідні лікарі міської інфекційної лікарні, обласний епідеміолог ДОЗ та головний позаштатний пульмонолог ДОЗ.
Учасники наради згадали про епідемію 2009 року, проаналізували ситуацію, що склалася сьогодні, докладно зупинились на протоколах лікування грипу та ГРВІ, розглянули ефективні схеми призначення противірусних препаратів, обговорили профілактику ускладнень тощо. Також обговорили питання вакцинації.
За даними Головного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області, з початку епідемічного сезону (40-й тиждень 2015 р.), в області на грип та ГРВІ захворіло 103635 осіб (8% населення області), з яких 71% – діти до 17 років. За звітний період зареєстровано 264 особи з тяжкими формами гострих респіраторних інфекцій ускладненими пневмоніями. Госпіталізовано в стаціонари області 6165 осіб, з яких 66,8% – діти до 17 років.
При перших симптомах грипу та ГРВІ краще залишитись вдома, вживати багато рідини, підвищену температуру (більше 38,5° у дорослих, а у дітей до 38°) збивати лише Парацетамолом або Ібупрофеном, не можна вживати Аспірин, тому що при грипі Аспірин має негативні наслідки. Як наголосила головний лікар інфекційної лікарні, якщо блискавично піднімається температура, не збивається Парацетамолом, немає нежиттю та волого кашлю (тобто немає катаральних проявів), відчувається біль за грудинною, дискомфорт у горлі, світлобоязнь, ломота у тілі – необхідно негайно звернутись до лікаря.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Нового начальника поліції Хмельниччини антикорупціонери підозрюють у незаконному збагаченні

Громадська організація “Центр протидії корупції” розпочала вивчення декларацій