У Хмельницькому любителям «дармового» відпочинку не вдалося уникнути відповідальності
Днями у Хмельницькому троє чоловіків відпочивали у кафе у мікрорайоні Виставка. Проте належно завершити свій відпочинок їм не вдалося – відвідувачі відмовилися оплатити рахунок. Працівники закладу натиснули «тривожну» кнопку Державної служби охорони.У Хмельницькому любителям «дармового» відпочинку не вдалося уникнути відповідальності
Днями у Хмельницькому троє чоловіків відпочивали у кафе у мікрорайоні Виставка. Проте належно завершити свій відпочинок їм не вдалося – відвідувачі відмовилися оплатити рахунок. Працівники закладу натиснули «тривожну» кнопку Державної служби охорони.

На місці події до наряду групи затримання ДСО звернулася працівниця кафе та розповіла, що троє чоловіків кілька годин тому прийшли до кафе. Вони замовили страви та спиртні напої. Коли минуло кілька годин, працівники закладу, як годиться, принесли відвідувачам рахунок. Вартість замовлення на трьох склала близько 280 гривень, але відвідувачі платити відмовилися. У відповідь на будь-які зауваження персоналу закладу, «неплатники» лише голосно лаялися та грубіянили. Тому працівники кафе не стали очікувати загострення ситуації і скористалися «тривожною» кнопкою ДСО.

За лічені хвилини до кафе прибули працівники наряду групи затримання міліції охорони і вгамували нахабних відвідувачів.

Як повідомляє УДСО при УМВС України в Хмельницькій області, також на місце події було викликано слідчо-оперативну групу Зарічанського відділку міліції, за вказівкою якої зловмисників було доставлено спочатку на експертизу до медичної установи – для з’ясування стану алкогольного сп’яніння, а потім до відділку міліції – для винесення належного процесуального рішення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього