У Хмельницькому люди десять років живуть у "будинку-привиді"
За ошатні квартири у центрі міста ці люди виклали аж надто багато грошей, щоб терпіти такі знущання.У Хмельницькому люди десять років живуть у "будинку-привиді"
Власники квартир у самому центрі міста понад 10 років фактично «НІЧИЙНІ»! Їхній дім побудували, але «забули» віддати його у комунальні руки. Сам забудовник свої руки вмив і залишив людей із проблемами наодинці. Мешканці не здались і створили ЖБК. Все б нічого, якби на порозі не з’явився ще один «господарник». Він вимагає із людей 250 тисяч. За що? Не розуміє ніхто.

Не інакше як «елітна» пастка. За ошатні квартири у центрі міста ці люди виклали аж надто багато грошей, щоб терпіти такі знущання. З вигляду будинок ошатний, а що ж всередині? А там коробки – без газу, світла та води. Ось таке воно – елітне життя.

У проекті – 4 поверхи, але якщо порахувати, то не сходиться. Забудовник ну зовсім трішки переборщив. Взагалі, скидається на те, що зводив елітний дім на око – так кажуть його ж мешканці.

Будинок на баланс міста пан Сирчин не здав, залишивши мешканців сам-на-сам із проблемами. Вони ж, у свою чергу, кинулися просити допомоги у міських чиновників. Справа зрушила із мертво точки. У 2013-му будівельний кооператив із боєм «вибив» земельну ділянку. Коли вже до фіналу залишилося мінімум документів та процедур, у гості навідався ось цей чоловік. Він вимагає, аби за комунальні блага люди платили йому, а це приблизно 250 тисяч з усього будинку.

Як виявилось, будинок незаконно включили на баланс збанкрутілого \”Октант–центру\”. Ним і хотіли розрахуватись за борги забудовника. Тобто, продати дім разом з його мешканцями. На нового тимчасового керівника \”Октант-центру\” вже відкрито два кримінальних провадження. Проте, це не заважає пану Сибалю хитрощами видурювати гроші із елітки.

Людям залишилося подати дві декларації в ДАБІ, укласти угоди на комунальні послуги і пережити сесію нашої ради. Якщо все піде за планом – житимуть-не тужитимуть у власних квартирах. Зі світлом, водою та газом. От тільки від мрій про елітне життя вже й сліду не лишилося.

Детальніше – у сюжеті 33 каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього