У Хмельницькому маленькі патріоти заклали "Алею життя"
Понад півтори сотні дерев та кущів посадили сьогодні на Алеї життя, що у мікрорайоні Озерна, діти-сироти разом з головою обласної ради Михайлом Загородним.У Хмельницькому маленькі патріоти заклали "Алею життя"
Понад півтори сотні дерев та кущів посадили сьогодні на Алеї життя, що у мікрорайоні Озерна, діти-сироти разом з головою обласної ради Михайлом Загородним, першим заступником голови облдержадміністрації Василем Процюком та начальником Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Віталієм Лісовим. Крім того, активно працювали з дітьми і ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій в зоні АТО.
Ініціатором та організатором проведення даної акції став Всеукраїнський благодійний фонд «Щедрику-Ведрику», який ще у 2008 році започаткував свято «Патріот України».
За словами директора фонду Валентини Блюхер, вісім років тому в обласному центрі вихованці шкіл-інтернатів області заклали у Хмельницькому перший в Україні Парк життя.
«Наша сьогоднішня Алея життя – це також символічний дарунок від наймолодших патріотів України майбутнім патріотам нашої держави», – зазначає Валентина Блюхер.
Із задоволенням бере участь в подібних акціях і Михайло Загородний. «Я вважаю, що кожне посаджене деревце – це символ народження нового, мирного життя, – переконаний очільник краю. – А дитина, яка посадила разом із дорослим своє іменне дерево, стане згодом відданою Україні, її справжнім патріотом».
Після завзятої роботи не обійшлось без славної та давньої традиції – частуванням гарячою солдатською кашею і козацьким кулішем. Усі молодші учасники акції отримали також іграшки та солодощі.
Завершальним акордом свята стало спільне звернення дітей та дорослих до Бога: взявшись за руки, учасники акції просили миру для України та щасливого життя для всіх її мешканців.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього