У Хмельницькому маршем вшанували героїв Небесної Сотні  та загиблих у АТО
Хода розпочалася від «Ангела Скорботи». Саме тут представники християнських конфесій відслужили поминальну панахиду за всіма загиблими у центрі Києва два роки тому.У Хмельницькому маршем вшанували героїв Небесної Сотні  та загиблих у АТО
Хода розпочалася від «Ангела Скорботи». Саме тут представники християнських конфесій відслужили поминальну панахиду за всіма загиблими у центрі Києва два роки тому. А далі декілька сотень учасників маршу вирушили вздовж вулиці Проскурівської. У руках вони несли портрети тих, чиє життя перервалося у Києві у лютому 2014 року та згодом під час військових дій на Донбасі. Попереду колони ішов учасник Революції Гідності Дмитро Бакалець із державним прапором – сірим від попелу, з написом «Хмельницький». Саме з цим стягом краяни-майданівці переживали буремні події 18-20 лютого у Києві.
Учасники маршу зізналися:
«Я сьогодні іду із скорботою за тими, хто пожертвував своїм життям за Україну, за майбутнє свого народу. Ми віримо, що перемога буде за нами».
«Їхня жертва не була марною. Але, на жаль, зараз наші верхи не оцінюють, що люди віддали найцінніше – своє життя».

Колона учасників маршу повернула біля «Либідь Плази» та пройшла вулицею Кам’янецькою. Рух автівок на цей час перекрили. Виняток зробили для громадського транспорту.

У Хмельницькому маршем вшанували героїв Небесної Сотні  та загиблих у АТО

На перехресті з вулицею Гагаріна біля філармонії колона у черговий раз повернула та вже за кілька хвилин зупинилася на Майдані Незалежності. Тут до маршу приєдналося ще кілька десятків хмельничан. На плазмовому екрані продемонстрували короткий фільм про подвиг героїв Небесної Сотні і вояків, загиблих у зоні АТО. Люди запалили лампадки та поклали квіти до меморіальної стели із іменами герої Небесної Сотні, серед яких жителі Хмельниччини – Сергій Бондарчук, Анатолій Корнєєв, Микола Дзявульський, Артем Мазур, Микола Семисюк, Олександр Клітинський, Олександр Подригун, Віталій Васільцов, Володимир Чаплінський. А також двоє хмельничан, які загинули 19 лютого під стінами УСБУ – Людмила Шеремет та Дмитро Пагор.

У Хмельницькому маршем вшанували героїв Небесної Сотні  та загиблих у АТО

«Багато людей говорять про трагедію Майдану, але я впевнений, що лютневі події 2014, як і минулорічні події під Дебальцево, – це героїчні сторінки української історії. Тому що прості українські хлопці і дівчата показали, що українська нація таки є. А герої серед нас», – зазначив Хмельницький міський голова Олександр Симчишин.

Залиште коментар

Також по темі

У Хмельницьке СІЗО намагалися передати наркотики

Пакет з наркотиками перехопили працівники Хмельницького слідчого ізолятора.