У Хмельницькому майданівці засвистали СБУУ Хмельницькому в неділю близько ста активістів провели мітинг біля будівлі управління Служби безпеки України. Люди вирішили таким чином запросити силовиків на сесію міської ради, щоб ті прозвітували про діяльність тітушок і розказали, хто їх фінансує. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат Олександр Бригинець.У Хмельницькому в неділю близько ста активістів провели мітинг біля будівлі управління Служби безпеки України. Люди вирішили таким чином запросити силовиків на сесію міської ради, щоб ті прозвітували про діяльність тітушок і розказали, хто їх фінансує. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив народний депутат Олександр Бригинець.

За його словами, активісти на чолі з опозиційними депутатами віднесли силовикам запрошення на позачергову сесію міської ради, яка відбудеться у понеділок, і вимагали від працівників СБУ «захищати українців від тітушок, бандитів та провокаторів».

«Майданівці до Хмельницького СБУ прийшли зі свистками і засвистали його. Креативно!», – відзначив Бригинець.

Він також повідомив, що місцеві депутати офіційно звернулися до працівників СБУ з вимогою надати інформацію про діяльність тітушок.

«У понеділок я з Володимиром Яровірським продублюємо це звернення до СБУ та Генпрокуратури. Хай розбираються з бандиткуватими прихвоснями влади», – підкреслив народний депутат.

Він також розповів, що Хмельницька ОДА обнесена барикадою. У самій будівлі є кілька кабінетів Народної ради, в яких чергують і проводять прийом людей депутати обласної ради.

Як повідомлялося, 24 січня у Хмельницькому мітингувальники захопили будівлю облдержадміністрації, в якій також розташовано приміщення облради.

За матеріалами: Тиждень.ua

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього