У Хмельницькому майор Збройних Сил вимагав хабаря
Майор Збройних Сил вимагав гроші у своєї підлеглої за залишення її на посаді після реорганізації військової частини.У Хмельницькому майор Збройних Сил вимагав хабаря
Майор Збройних Сил вимагав гроші у своєї підлеглої за залишення її на посаді після реорганізації військової частини.
34-річна жінка працювала начальником сховища. Командир частини пообіцяв їй, що за винагороду він, використовуючи своє службове становище, вирішить питання по залишення її на займаній посаді по закінченню реорганізації військової частини.
Працівники управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області спільно з військовослужбовцями Хмельницького зонального відділу військової служби правопорядку затримали посадовця у службовому кабінеті безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди, про це повідомляють на сайті відомства.
Під час проведення огляду кабінету було виявлено та вилучено грошові кошти в сумі 2200 гривень, які військовий вимагав та отримав у якості неправомірної вигоди.
За фактом вимагання неправомірної вигоди відкрито кримінальне провадження за ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього