У Хмельницькому майстерністю мірялися рибалки-любителі
У місті відбувся четвертий чемпіонат з рибної ловлі.У Хмельницькому майстерністю мірялися рибалки-любителі
У місті відбувся четвертий чемпіонат з рибної ловлі. Учасники змагань, а їх було 57, вудили на водоймі «Дубово-2».

«Цього року збільшилася кількість молодих рибалок, – розповідає голова Хмельницької обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок Григорій Сагайдак. – Якщо раніше участь у чемпіонаті брали люди старшого віку, то зараз до риболовного спорту підтягується молодь».

Для п’ятнадцятирічного Вадима це перші змагання з рибної ловлі. Дебют для хлопця видався вдалим. У середині змагань він упіймав на гачок сім рибок.

Пан Віктор рибною ловлею захоплюється вже багато років. Найбільшою рибою, яку він упіймав, був 22-кілограмовий короп. Нині ж, каже рибалка зі стажем, погода не сприяє плідній ловлі. Утім, надії не втрачає й закидає у водойму вудку з різними «ласощами». В арсеналі чоловіка є хробаки, варені кукурудза з горохом і каша, зварена за власним рецептом. Загалом, усе те, чим рибка любить посмакувати.

Переможцем чемпіонату з рибної ловлі стане той, хто упіймає найбільше риби. П’ять її кілограмів учасники змагань зможуть забрати додому, іншу рибу відправлять назад у водойму. Рибалки, які здобудуть три перших місця, отримають грошові винагороди та грамоти.

У Хмельницькому майстерністю мірялися рибалки-любителі

У Хмельницькому майстерністю мірялися рибалки-любителі

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього