У Хмельницькому мер особисто перевірив роботу комунальників
В першу чергу Олександр Симчишин сьогодні відвідав будинок за адресою: вулиця Молодіжна, 7.У Хмельницькому мер особисто перевірив роботу комунальників
В першу чергу Олександр Симчишин сьогодні відвідав будинок за адресою: вулиця Молодіжна, 7 (про який ми писали), де днями дерево, яке зрубали комунальні служби, впало на зроблений мешканцями власноруч дитячий майданчик. За дорученням міського голови ліквідувати поломки повинні до завтрашнього дня.
Вийшла до керівництва міста і жінка, яка повідомила про неналежну роботу комунальних служб:
\”Коли з майданчика забрали залишки дерев, виявилося, що наслідки не такі страшні, як здавалося спочатку, – каже Жанна, мешканка будинку. – Було приємно, що вже сьогодні вранці майданчик розчистили від залишків дерев і приготувалися ремонтувати\”.
І хоч дерево, що впало, пошкодило майданчик не сильно, міський голова звернув увагу на інші проблеми – поганий стан гойдалок, лавок тощо. Дав доручення тутешньому ЖЕКу навести лад і з ними.
Оглянув Олександр Симчишин і підремонтований дитячий майданчик на вулиці Червонофлотській. Знайшов чимало недоліків у роботі, повідомляє сайт міської ради.
Зацікавили очільника міста і прибудинкові території, ремонт у під\’їздах. Дав низку доручень, як то – очистити стіни від реклами, дофарбувати деякі металеві елементи, встановити замки на щитових з лічильниками тепла, впорядкувати кабелі на стінах тощо.
\”Сьогодні вкотре переконався у думці, що треба звернути більше уваги на встановлення нових дитячих майданчиків біля будинків. Також подумаємо і над оновленням лавок. Деяким з тих, що побачили сьогодні, вже багато десятків років. Їх треба замінювати\”, – зазначив міський голова.

У Хмельницькому мер особисто перевірив роботу комунальників
У Хмельницькому мер особисто перевірив роботу комунальників

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього