У Хмельницькому міліцейські родини отримали ключі від нових квартир
У Хмельницькому 86 працівників міліції отримали власне житло у відомчій новобудові.У Хмельницькому міліцейські родини отримали ключі від нових квартир
У Хмельницькому 86 працівників міліції отримали власне житло у відомчій новобудові. Серед них — 10 учасників АТО, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Урочисту здачу будинку в експлуатацію та вручення ключів провів начальник управління генерал-майор міліції Микола Семенишин та запрошені на урочистість представники органів влади та самоврядування.
Керівник запевнив, що на цьому управління не збирається зупинятися.
— Сьогодні нам випала честь стати свідками довгоочікуваної та важливої миті в житті багатьох родин правоохоронців. Кожна сім‘я мріє мати власне житло, але у наш нелегкий час цю мрію досить складно втілити в життя, — сказав він. — Тому ми особливо пишаємося тим, що Хмельниччина, завдяки підтримці МВС, органів місцевої влади і самоврядування вже багато років залишається одним із лідерів в Україні по зведенню житла для працівників системи органів внутрішніх справ. Наше управління не зупиняється на досягнутому, розуміючи, що якісні соціальні гарантії, турбота про особовий склад є значною запорукою його самовідданої служби на благо українського народу, особливо, коли у нашій правоохоронній структурі відбуваються глобальні реформи. Незабаром у Хмельницький прийде нова поліція. А це сотні молодих хлопців і дівчат, багато з яких також потребуватимуть житла. Тому ми прийняли рішення розпочати будівництво ще одного корпусу будинку, який ми здали сьогодні.
На підтвердження слів начальника управління, одразу після церемонії вручення ключів поруч з новобудовою заклали перший камінь ще одного будинку для правоохоронців, залишивши під ним символічне послання для майбутніх поколінь українців. Будівлю планують звести у найближчі два роки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього