У Хмельницькому міліціонери затримали викрадачів автомобільних номерівНа рахунку злодіїв 45 крадіжок і не лише в обласному центрі.
Двоє хлопців крали автомобільні номерні знаки протягом останньох місяців. “Працювали” вночі. Жертвами ставали водії, які залишали машини без нагляду під будинками.У Хмельницькому міліціонери затримали викрадачів автомобільних номерів На рахунку злодіїв 45 крадіжок і не лише в обласному центрі.
Двоє хлопців крали автомобільні номерні знаки протягом останньох місяців. “Працювали” вночі. Жертвами ставали водії, які залишали машини без нагляду під будинками.

“Зловмисники, у першу чергу, звертали увагу на номерні знаки, цифри яких повторюються, та на закордонну символіку. Викрадачі в кожному випадку залишали під “двірником” лобового скла записку із зазначенням електронної адреси, за якою можна було зв’язатися із ними. Після того, як потерпілий виходив на зв\’язок, викрадачі на підтвердження того, що викрадені номерні знаки у них, надсилали фотографії із підтвердженням та пропонували перерахувати кошти на рахунок відкритий в інтернет мережі “WebMoney Transver”, – розповідає помічник начальника Хмельницького міського відділу із зв\’язків з громадськістю Аліна Арнаут.

Від водіїв крадії вимагали від 100 до 3600 гривень за повернення номерних знаків.

“Лише після підтвердження перерахунку коштів зловмисники повідомляли, де заховані викрадені ними номерні знаки, які вони заховували у під’їздах, на даху та у підвалах сусідніх будинків”, – додає Аліна Арнаут.

Як з\’ясували правоохоронці, юнаки викрадали номерні знаки у різних районах Хмельницького, а інколи навідувалися і в інші міста області. На даний час, до міліціонерів звернулося понад 45 потерпілих. Перевіряється причетність зловмисників до інших злочинів.

“Отримано інформацію про вчинення аналогічних крадіжок номерних знаків у Кам’янці-Подільському та Старокостянтинові. Якщо ви стали жертвою злочину за подібною схемою, повідомте у найближчий відділ міліції або за номером «102», – радить правоохоронець.

За матеріалами: медіа-корпорації “Є”

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення