У Хмельницькому можна буде безкоштовно відремонтувати велосипед
У місті встановлять першу безкоштовну стійку для ремонту двоколісних.У Хмельницькому можна буде безкоштовно відремонтувати велосипед
Наступного тижня у центрі Хмельницького встановлять першу безкоштовну стійку для ремонту двоколісних. На ній можна буде підкачати колесо, скористатись набором шестигранних ключів, викрутками, великим та маленьким розвідним ключем. Ремонтну велостійку встановлять 14 липня біля першої аптеки на Кам`янецькій, 38, повідомляє НГП.

Ініціатором встановлення виступила Хмельницька міська перша аптека. Як зазначила маркетолог мережі Олена Малиновська, таким чином там підтримують та пропагують здоровий спосіб життя. Якщо станція користуватиметься попитом у велосипедистів, то не виключено, що у місті встановлять ще декілька таких стійок. Також у найближчі дні біля всіх аптек будуть встановлені велопарковки.

Велосипедисти схвалюють інновацію. За словами головного координатора Велодня у Хмельницькому Сергія Петровича, це класна соціальна ініціатива, адже багато велосипедистів не возять із собою насос або ремонтний комплект, а пройтись з велосипедом навіть 2 км буває важко. Також за допомогою станції можна буде підкачати колесо на дитячому візочку або ж футбольний м’яч.

Скористатися новацією зможуть усі охочі. На відкритті велосипедисти проведуть невеличкий майстер-клас з користування стійкою, а аптека розіграє призи для присутніх.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього