Ексклюзивно і вперше у нашому місті. Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан та гостей відвідати виставку \”Пісня піску та води\”. Презентує роботи перша професійна студія пісочної анімації

У Хмельницькому можна побачити "Пісню піску та води"У Хмельницькому можна побачити "Пісню піску та води"

Ексклюзивно і вперше у нашому місті. Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан та гостей відвідати виставку \”Пісня піску та води\”. Презентує роботи перша професійна студія пісочної анімації.
Пісочна анімація, графіка золотим пилом та ебру – турецьке мистецтво малювання на воді. Ці техніки є новинками у світі сучасного мистецтва, проте досить стрімко розвиваються. Музей історії міста Хмельницького вперше презентує виставку \”Пісня піску та води\” першої професійної студії пісочної анімації.
У студії під керівництвом Оксани Мергут діти навчаються за авторською програмою. З 29 серпня презентують свої роботи усьому загалу, відвідувачі можуть ознайомитись з роботами і вихованців студії, і її керівника.

Іра Григорович у студії пісочної анімації займається зовсім недавно. Найбільше дівчинці припало до душі турецьке мистецтво малювання на воді – ебру.

Ось цього кумедного міньйона намалювала Олександра Дробоцька. Таке мистецтво дівчинці до душі. Полюбляє малювати квіти, портрети, природу. Студійка говорить, що й друзів залучає до таких занять.

Музей історії міста Хмельницького запрошує хмельничан та гостей міста відвідати виставку \”Пісня піску та води\” першої професійної студії пісочної анімації. Експозиція триватиме з 29 серпня протягом двох тижнів.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту