У Хмельницькому місце для паркування - на вагу золота
Понад 100 протоколів щодо порушення правил паркування склали хмельницькі поліцейські від кінця грудня.У Хмельницькому місце для паркування - на вагу золота
Понад 100 протоколів щодо порушення правил паркування склали хмельницькі поліцейські від кінця грудня.

Особливо багато таких порушень у центрі міста та біля речового ринку. А от самі водії скаржаться: припаркувати автівку за правилами дорожнього руху часто просто неможливо через брак спеціально відведених місць. Які плани з цього приводу? Який вихід із цієї ситуації бачить місцева влада?

Місце для паркування, як і місце під сонцем, не для всіх. А лише для наймоторніших. Особливо складно залишити автомобіль у центрі Хмельницького. Та поблизу двох ринків: продуктового: на вулицях Вайсера й Примакова і біля речового – на Львівському шосе:

Хмельницькі поліцейські, які розпочали роботу 26 грудня, вже встигли скласти 113 протоколів про порушення правил паркування. Кажуть, деякі містяни до сьогодні роками лишали автівки у заборонених місцях, навіть не здогадуючись про порушення.

Штраф за неправильне паркування – понад 500 гривень. Якщо автівка заважає рухові, а водій довго не з’являється, поліцейські можуть навіть розпочати евакуацію транспортного засобу. Тоді порушнику доведеться сплатити ще й за послуги евакуатора та за перебування авто на штрафмайданчику:

Як повідомляє \”Поділля-Центр\”, у поліції визнають: дотримуватися правил паркування у центрі Хмельницького – завдання непросте. Тим часом міська влада обіцяє врахувати цю проблему. Тому надалі від забудовників вимагатимуть забезпечення споруд паркінгами.

Такі вимоги чиновників до забудовників проблему паркування у центрі Хмельницького розв’яжуть. Проте – лише частково.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього