У Хмельницькому муляр випав з дев'ятого поверху
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Хмельницькій області проводиться розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 26 березня 2015 року з працівником ПП \”Поділля Буд Інвест\”.У Хмельницькому муляр випав з дев'ятого поверху
Територіальним управлінням Держгірпромнагляду у Хмельницькій області проводиться розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 26 березня 2015 року з працівником ПП \”Поділля Буд Інвест\”.

За попередніми даними, о 13 год. потерпілий 1970 р. н. – муляр підприємства виконував цегляну кутову кладку на дев’ятому поверсі житлового будинку (м. Хмельницький, вул. Перемоги 8/4). Працівник під час роботи, нахиляючись не втримав рівновагу та випав із дев’ятого поверху, внаслідок чого отримав травми не сумісні із життям.

Також з’ясовано, що постраждалий працював без засобів індивідуального захисту та запобіжного поясу, робоче місце захисним огородженням не обладнано. Відомостей про видачу ЗІЗ на будівельному майданчику керівництво приватного підприємства не представило.

Остаточні обставини та причини випадку з`ясовуються спеціальною комісією.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього