У Хмельницькому між спостерігачем та членом комісії виник конфлікт
Члени виборчої комісії стверджують, що жінка, яка представляє одну із політичних сил, відмічає у списку, чи проголосували виборці, серед яких вона проводила агітаційну роботу, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.У Хмельницькому між спостерігачем та членом комісії виник конфлікт
Члени виборчої комісії стверджують, що жінка, яка представляє одну із політичних сил, відмічає у списку, чи проголосували виборці, серед яких вона проводила агітаційну роботу, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Зараз слідчо-оперативна група Хмельницького міськвідділу міліції працює на одній із дільниць по вулиці Тернопільській в обласному центрі. Там сталася сутичка між спостерігачем та членами комісії.
За словами заявників, жінка-спостерігач до виборів агітувала громадян голосувати за одну із політичних сил, при цьому занотовувала їхні прізвища у список. У день виборів вона принесла цей список на виборчу дільницю і відзначала людей, які прийшли голосувати. Цей список побачили члени виборчої комісії, тому і виникла суперечка.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,