У Хмельницькому між спостерігачем та членом комісії виник конфлікт
Члени виборчої комісії стверджують, що жінка, яка представляє одну із політичних сил, відмічає у списку, чи проголосували виборці, серед яких вона проводила агітаційну роботу, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.У Хмельницькому між спостерігачем та членом комісії виник конфлікт
Члени виборчої комісії стверджують, що жінка, яка представляє одну із політичних сил, відмічає у списку, чи проголосували виборці, серед яких вона проводила агітаційну роботу, повідомляє прес-служба УМВС України в Хмельницькій області.
Зараз слідчо-оперативна група Хмельницького міськвідділу міліції працює на одній із дільниць по вулиці Тернопільській в обласному центрі. Там сталася сутичка між спостерігачем та членами комісії.
За словами заявників, жінка-спостерігач до виборів агітувала громадян голосувати за одну із політичних сил, при цьому занотовувала їхні прізвища у список. У день виборів вона принесла цей список на виборчу дільницю і відзначала людей, які прийшли голосувати. Цей список побачили члени виборчої комісії, тому і виникла суперечка.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту