У Хмельницькому на честь героїв Майдану звели дзвінницю
На території храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви увіковічено пам’ять героїв Небесної СотніУ Хмельницькому на честь героїв Майдану звели дзвінницю
На території храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви на вулиці Зарічанській міста Хмельницький увіковічено пам’ять героїв Небесної Сотні – встановлено дзвіницю.
«Відкриття цієї культової споруди є своєрідним голосом пам’яті Майдану. Ми повинні постійно пам’ятати про наших героїв. Зокрема, дзвіниця споруджена на честь наших земляків – Сергія Бондарчука зі Старокостянтинова та Миколи Дзявульського з Шепетівки та всіх, хто загинув в ім’я України і для яких Україна була понад усе», – прокоментував подію голова обласної ради Іван Гончар.
У Хмельницькому на честь героїв Майдану звели дзвінницю
Ідея встановлення дзвіниці, за словами директора Хмельницького обласного благодійного фонду Карітас отця Івана Данкевича, належить фундатору прихожанину Олександру, активному учаснику Майдану.
В основі споруди розміщено три дзвони, центральний з яких датується 19 століттям і привезений з Австрії. Дзвін був встановлений у Зарваницькому храмі, але після реконструкції його було доставлено у Хмельницький.
Дзвіниця встановлена за рахунок добровільних пожертв прихожан храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви, добрих і небайдужих людей.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього