У Хмельницькому на двох вулицях буде змінено рух
Комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев.У Хмельницькому на двох вулицях буде змінено рух
Від 6 до 22 квітня, з 9:00 до 17:00, комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев на вулиці Інститутській, на ділянці від вулиці Молодіжної до вулиці Хотовицького. Для безпечної роботи працівників буде знеструмлено повітряну контактну лінію та повністю перекрито рух транспорту в місці проведення робіт.
Рух тролейбусів, що курсують за маршрутами № 2а, 7а, 11а, 16, 17 змінено наступним чином:
до 9:00 години – відповідно до встановлених напрямків через вул. Інститутську,
з 9:00 до 17:00 – через вулицю Тернопільську,
з 17:00 – відповідно до встановлених напрямків через вул. Інститутську.

7 квітня, з 9:00 до 16:00, виконуватиметься обрізка дерев на вулиці Подільській, на ділянці від вулиці Грушевського до вулиці Володимирської.
Рух тролейбусів, що курсують за маршрутами № 1, 5, 7, 7а, 10, 11, 11а, 13, 14 змінено наступним чином:
до 9:00 – згідно з встановленими напрямками через вул. Подільську,
з 9:00 до 16:00 в напрямку центральної частини міста та мікрорайону Ракове – через вул. Кам\’янецьку, вул. Подільську, вул. Соборну, вул. Староміську, вул. Зарічанську, вул. Свободи, вул. Шевченка, у зворотньому напрямку – через вул. Свободи, вул. Героїв Майдану, вул. Кам\’янецьку,
з 16:00 – відповідно до встановлених напрямків через вул. Подільську.
Адміністрація комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою містасподівається на розуміння і просить вибачити за тимчасові незручності, спричинені виконанням необхідних робіт.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього